Kontakt os

Media-Partners.dk er et moderne salgs- og marketingbureau, som effektivt og professionelt varetager mediers annoncesalg & salgsmarkedsføring overfor annoncører og mediabureauer.

Media-Partners.dk’ ide er at styrke mediernes samlede salg ved at integrere både salg og marketing, så det understøtter det samlede resultat optimalt.

Media-Partners - København

Ehlersvej 7
2900 Hellerup

Thomas Rosendal +45 2360 3940

 

Media-Partners - Jylland
Niels Bohrs Vej 23, Stilling
8660 Skanderborg

Marianne Lander +45 2967 1446

 

Marianne Lander

Marianne Lander

Partner
+45 2967 1446
marianne@media-partners.dk

Thomas Peter Rosendal

Thomas Peter Rosendal

Partner
+45 2360 3940
thomas@media-partners.dk

Hanne Kjærgaard Rasmussen

Hanne Kjærgaard Rasmussen

Partner
+45 2967 1436
hanne@media-partners.dk

Jørgen Ostenfeld

Jørgen Ostenfeld

Sales manager
+45 28 57 08 57
joergen@media-partners.dk

Mette Blak Olsen

Mette Blak Olsen

Sales manager
+45 2089 1848
mette@media-partners.dk

Pia Laursen

Pia Laursen

Mediekonsulent
+45 2556 1456
pia@media-partners.dk

Tonny Brun Lillholm

Tonny Brun Lillholm

Sales manager
+45 2494 1420
Tonny@media-partners.dk

Frederikke Merrild Dich

Frederikke Merrild Dich

Marketing Koordinator
+45 5132 5550
frederikke@media-partners.dk

Kontakt os